piątek, 30 grudnia 2011

Podsumuję i ja:)

Na blogach zapanowała nowa świecka tradycja:) na podsumowania. No to się przyłączę. Trudno było mi wybrać prace do zbiorowego zdjęcia, ale jakoś dałam radę:)
Ten rok był wyjątkowy, praca w DT Magnolia, DT TOMIC ,
Zlot w Warszawie i mój pokaz kolorowania stempli, praca w  "Twórczym Pokoju",  DT UHK Gallery, DT Digi Scrap, gościnne "występy" na różnych blogach wyzwaniowych.
Publikacje w pięciu numerach "Magnolia Ink."
Mnóstwo nowych znajomości. Przyjaźnie, które pozostały we wspomnieniach i te które trwają niezmiennie. Fantastyczne spotkania w realnym świecie.
 Niezwykły, niezwykły  rok!
 Jutro jeszcze zjawię się na moim blogu z życzeniami, a więc do jutra!


Nowości z Magnolii

Pojawiła się już nowa, bajeczna kolekcja stempli, papierów i wykrojników Magnolii. Jak zawsze serce bije mocniej, a gębula się cieszy, patrząc na  Tildę i Edwina . Nowa kolekcja zostanie zaprezentowana również na styczniowym CHA , a projektantki i projektanci z DT przygotowali na to wydarzenie prace z nowościami w roli głównej. Moje prace polecą trzy. Dzisiaj prezentuję pierwszą.
Zwróćcie uwagę na świetny wykrojnik z serduszkiem, ja wykorzystałam go do kartki, ale będzie fantastyczny w innych projektach np. jako "zapięcie" do paczuszki ze słodkościami, torebeczki z małym prezencikiem, jako zawieszka...


Podoba się Wam? Ja jestem nowościami zachwycona, hm, zresztą jak zawsze:))
Buziaki! Pa!