czwartek, 1 grudnia 2011

12 tags of Christmas

1. Postanowiłam, że grudzień będzie jeszcze bardziej twórczy:) Do zrealizowania dwa projekty. Pierwszy już zapowiedziany jakiś czas temu, to oczywiście December Daily, czyli grudniownik. Drugi projekt to 12 świątecznych tagów u Tima Holtza. "12 tags of Christmas" , fantastyczny projekt, który dzisiaj wystartował u TH, z kursem, sztuczkami i pomysłami. Ja też startuję, bez tych wszystkich cudownych mediów Holtza, z tym co mam w szufladach, a niech tam, przecież chodzi o zabawę. 
Zrobiłam na wzór i podobieństwo Timowego taga, moje szyszki bardziej różyczkowe wyszły, ale trening czyni mistrza, poza tym nie mam wykrojnika TH :)
Taki jest mój, ale fajna zabawa!!!materiały: 
Ranger Inkssentials INK BLENDING TOOL Applicator , Tim Holtz Ranger Clear DISTRESS EMBOSSING INK PAD Ranger Clear, Ranger EMBOSSING POWDER SEAFOAM WHITE Offwhite, Tim Holtz DISTRESS INK , Tim Holtz Idea-ology PAPER, CRICUT, 


2. Siedzę w domu chora, myślałam, że grudzień zaczyna się byle jak i nie będę miała co napisać w Grudniowniku, ale .... ha, wskoczcie do Portalu Scrapujące Polki i przeczytajcie wywiad ze mną:))))), gadułą nie jestem, wywiad nie jest obszerny:)3. No i miłym wydarzeniom nie ma końca :) na cudownym blogu Caro& Cups możecie przeczytać i zobaczyć post o moich świątecznych kartkach. Dziękuję Caro, to bardzo miłe!!!4. I baaaaaardzo ważna wiadomość -  na blogu Magnolia Inspiration
wystartował świąteczny kalendarz!
Przez cały miesiąc, każdego dnia dziewczyny z DT Magnolia będą inspirowały Was swoimi cudownymi pracami. Zostawcie komentarz każdego dnia, pod pracą na blogu "Projektantki dnia", każdego dnia losowanie i nagroda prosto z Magnolii!!!!
Ja inspiruję 12 grudnia. 
Już dzisiaj biegnijcie na bloga Magnolia Inspiration, klikajcie na bloga Debbie, natychajcie się, zostawiajcie komentarze, a jutro sprawdzajcie czy Wam się poszczęściło!

No i na razie tyle, czyli... mam co napisać w December Daily!!!:)
Pa! Dziękuję,że tu zaglądacie!