niedziela, 30 października 2011

Gwiazdeczka

i Tilda, ktora wypatruje jej przez okno. Świąteczna karteczka z Tildą z ubiegłorocznej kolekcji. Świąteczne Tildusie mają niesamowity urok, uwielbiam je, a prace z nimi robią się prawie:)) same.Pozdrawiam!
Moje Tildowe wyzwanie - wyniki.

Witajcie Moje Drogie Miłośniczki Tildy!
Czas na wyniki mojego wyzwania. Cieszę sie baaardzo, że aż 17 prac zgłosiłyście do konkursu. Wszystkie śliczne, kolorowe i radosne, jak to Tilda!


random wylosował nr 1 - jest to praca Romantyczki, GRATULACJE!!!
ja wybrałam TOP4 , chociaż było to bardzo trudne, naprawdę trudne i niech nikt nie czuje się gorszy, prace są prześliczne, ale nagród tylko kilka. Ponieważ spodobała Wam się zabawa w prywatne wyzwanie , postanowiłam cyklicznie ją powtarzać:))


No dobra, czas ..................................................

TOP 4:))


MłodaKobieta


CraftyMoly


Pejtoon


Agnes B


Gratuluję i dziękuję! Niespodzianki polecą do Was, gdy tylko dostanę Wasze adresy. Czekam!


Mam jeszcze ogłoszenie dla miłośniczek Tildy ,
 do 4.12. (termin nieprzekraczalny) możecie wysyłać prace (jako załącznik .jpg) - kartki na temat "Make a Card, Make a Wish" na adres editor@magnoliaink.nu   w temacie emaila trzeba wpisać "Contest", najlepsze prace maja szansę na publikację w nowym numerze "Magnolia ink." , kartki urodzinowe, gratulacyjne, ślubne.... oczywiście ze stemplami Magnolii. Trzeba również podać listę użytych materiałów. Spróbujcie!!!


Pozdrawiam bardzo serdecznie!