środa, 19 października 2011

Notes z nowych 7 Dots Studio

Kiedy wczoraj dostałam przesyłkę i zobaczyłam papiery i dodatki, zastygłam w zachwycie. Przepiękne! Natychmiast zabrałam się za ciachanie. Na pierwszy ogień poszedł oszałamiający Dreamer , a konkretnie Sweet Dreems. Powstał notes romantyczny i bardzo mój. Na papierze cudownie skomponowane zauważycie taśmy, płócienka i koronki cuda zaprojektowane przez Finn, niesamowite!
 Dodałam też prawdziwą koronkę, kawalątki jakie zostały po szyciu mojej ślubnej sukni, a które niedawno znalazłam u mamy wraz z innymi koroneczkami. Żeby pozostać w klimacie papierów i ich projektantki dodałam odrobinę tuszów i pękających farb. Wnętrze okładek, to niesamowicie energetyczny i przecudny papier z kolekcji Elise Rebel stworzonych przez Anai, również  7 Dots Studio. No i te naklejki... ech, pozostaję pod wrażeniem. Tył notesu to znowu Sweet Dreems, rewelacja!

A to mój notes:Przypominam wszystkim miłośniczkom, lub posiadaczkom Tildy o ogłoszonym wczoraj przeze  mnie prywatnym wyzwaniu z atrakcyjnymi nagrodami. Szczegóły tutaj, zapraszam!