poniedziałek, 8 sierpnia 2011

Coffee Cup Album

Zrobiłam sobie ten zwariowany album, bo od dawna za mną łaził:)  Gotowy projekt do ściągnięcia i wydrukowania za free jest tutaj.
Dosyć wiernie trzymałam się oryginału, dodałam tylko kilka drobiazgów, wstążeczek i naklejek, ale można z tym projektem sobie poszaleć, dodać swoje detale, dołożyć stron, pobawić się z mediami. Dla mnie kolory i pomysły projektantki Wilny Furstenberg są tak fantastyczne,że nie zmieniałam prawie nic.
Projektów kawowego albumu jest więcej, z tym,że niestety trzeba za nie zapłacić, ale pewnie się skuszę:)) są takie śliczne.
W moim albumiku pojawią się jeszcze jakieś osobiste zapiski, jest na to mnóstwo miejsca!

Buziaki poniedziałkowe! Pozdrawiam!

TOMIC wyzwanie#10

Zapraszam wszystkie fanki Tildy i Magnolii do wzięcia udziału w kolejnym, 10-tym już wyzwaniu na blogu TOMIC. Jak zawsze macie szannsę na wygranie niespodzianek oraz zdobycie tytułu TOP5. Dzisiejsze zadanie jest troszkę "techniczne" , należy użyć kilku stempli (przynajmniej dwóch) i połączyć je na zasadzie maskowania. Pokazywałam ten sposób na moim magnoliowym blogu, możecie zajrzeć, zapraszam. Na blogu TOMIC dzisiaj tez kursik  z maskowania, więc kto jeszcze nie próbował ma szansę! 
Moja kartka inspiracyjna powstała z połączenia dwóch stempli -  Tilda - druhenka z ubiegłorocznej ślubnej kolekcji i duży stempel Magnolii - love letter.